Proč vybrat Defro?

 • Preciznost

  DEFRO jako jediný výrobce kotlů máme největší množství moderních strojů a výrobních linek. Pokročilé technologie nám umožňují rychle implementovat produkty a výrobu vysoce kvalitních výrobků. Které splní očekávání našich zákazníků.

 • Produkt

  DEFRO výrobkem získáte estetické, funkční a levné vytápění. Jeho výhodou je velmi vysoká účinnost / až 92,5% / a nízkými emisemi škodlivých látek pro životní prostředí. Velké množství bezpečnostních prvků je standart v našich produktech. Díky neustálým inovacím, umožňuje nyní ovládání kotle prostřednictvím moderní řídící jednotce, internetu a SMS.

 • Cena

  DEFRO kotle jsou dodávány společně s kompletním vybavením. Bez dalších skrytých doplatků. To zajistí vysokou úroveň bezpečnosti a snadné použití. Např. pouze kotle DEFRO s hořákem UNI jsou v základu vybaveny hasícím systémem, který je velmi důležitým prvkem pro zajištění bezpečnosti provozu, hlavně při topení obilím nebo peletami.

 • Flexibilita

  DEFRO je rodinný podnik, kde se vlastníci přímo podílejí na vývoji a činnosti. Zavazujeme se novým výzvám, bereme v úvahu zpětnou vazbu z trhu a vaše komentáře.

 • Tým

  DEFRO je moderní, efektivní a profesionálně pracující společnost. S dostatečným počtem zaměstnanců a vedoucích pracovníků. Zaměstnáváme více než 500 lidí, spolupracujeme s více než 1000 distributorů kotlů a s více než 3000 montážních firem. Každým rokem opouští výrobní linku téměř 40 tisíc kotlů.

 • Pomoc

  DEFRO jako JEDINÝ výrobce kotlů nabízí 24 hodinový servis k dispozici 7 dní v týdnu, včetně svátků a s technickým poradenstvím. V případě problémů s kotlem vám odbornou pomoc podáme i kdykoliv telefonicky.

 • Servis

  DEFRO poskytuje servisní síť na nejvyšší úrovni. Více než 100 techniků, kteří vady odstranit do 48 hodin * S neustálým rozvojem naší obchodních a servisních center v celé EU je okamžitý přístup k originálním náhradních dílů a spotřebního materiálu.
  * Podmínky záruky sou uvedeny v návodu

 • Bezpečnost

  DEFRO před zavedením sériové výroby nejprve prototyp podstoupí sérii testů v laboratoři emisí. Kotle jsou dále testovány nezávislými subjekty jakosti. Naše kotle splňují všechny požadavky EU a všechny mají potřebné certifikáty o shodě s evropskými normami.

 • Zkušenosti

  DEFRO je vůdčí firmou ve výrobě kotlů a kovoprůmyslu. Mají téměř 40 let rozsáhlé zkušenosti se zpracováním vysoko kvalitní ocele.

 • Kvalita

  DEFRO výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů a ty zaručují odolnost a spolehlivost. Díky přísné kontrole ve všech fázích výroby, jsou dodávány pro ty nejnáročnější zákazníky.