O nás

Defro - vytápění, vytápěcí technika

Kořeny firmy DEFRO sahají až do roku 1973. Jsme a chceme zůstat jedničkou v oblasti vytápění, poskytující standardy kvality. Základní hodnotou, která nás vede každý den v před, je inovativní a kreativní přístup k úkolům. Naším cílem je navrhnout takové funkční kotle, které v kombinaci s moderní technologií výrazně usnadní chod každodenního života – to vše za rozumnou cenu. Východiskem naší práce jsou požadavky samotných zákazníků.

Pro dosažení našich cílů důsledně modernizujeme a rozšiřujeme produktové portfolio, přizpůsobujeme se novým požadavkům na trhu – naši odborníci jsou připraveni řešit veškeré vaše problémy, které vám pomohou k dosažení vašich potřeb. Inovace je síla našich zaměstnanců, hledáme nové možnosti, jak představit revoluční řešení s využitím technických znalostí v oblasti vývoje a zavádění nových technologií. Celý výrobní proces, obrábění a elektromechanizace, je založen na nejnovější technologii strojů, zařízeních a dlouholeté zkušenosti v této oblasti, což je zárukou vysoké kvality, kontrolované v každé fázi výroby.

Naše firma zajišťuje kompletní servis, montáže a projekty, prodej kotlů a náhradních dílů po celé ČR.

Vyrábíme zařízení v souladu s evropskými normami CE, týkajících se technických požadavků na bezpečnost a jejich použití. Nabízíme špičkové produkty, které splňují všechny normy a mezinárodní standardy.

Prezentační video firmy DEFRO

V současné době nabízíme

 • kompletní servis a montáže pro topná zařízení
 • stavební spotřebiče
 • spotřebiče podávání paliva
 • prodej kotlů a náhradních dílů
 • finanční služby DEFRO

Tisíce lidí v Evropě nám vtisklo svou důvěru a název společnosti je pro ně symbolem kvality, inovace a bezpečnosti. Vysoká kvalita výrobků firmy získává uznání nejen u zákazníků, ale také u odborníků, kteří přiznali produktům DEFRO řadu prestižních ocenění a certifikátů. To je také důvod, proč garantujeme našim zákazníkům a partnerům osvědčené produkty. Naše výrobky můžete vidět na mnoha veletrzích.

Všichni naši prodejci a servisní technici jsou pravidelně školeni výrobcem.

Finanční služby DEFRO Finance

Defro - finanční služby

Spolehlivá a kompletní finanční podpora dokáže výrazně zlepšit rodinný rozpočet. I když nemáte dostatečné množství peněz na nákup kotle, naše společnost Vám tento problém dokáže vyřešit. Financováni přízpůsobíme přesně Vašim požadavkům a možnostem. Záleží jenom na Vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku a délku smlouvy.

Služby a jejich rozsah

 • Financování všech kotlů DEFRO
 • Výhodné variabilní financování
 • Dostupné splátky – široký rozsah

Co nabízíme

 • Silné finanční zázemí
 • Nadstandardní služby a klientský servis
 • Administrativní jednoduchost – k individuálnímu posouzení obchodního případu požadujeme pouze základní doklady. Pro případ neočekávaného výpadku příjmu, vlivem nepříznivých životních situací, (dlouhodobá pracovní neschopnost, úraz apod.), jsme pro Vás volitelně připravili pojištění těchto rizik.

Neváhejte a kontaktujte našeho specialistu, který Vám připraví individuální nabídku financování Vašeho kotle.

Defro - o nás